OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27.11.2016r.

Dziś po Mszy św. o godz. 6.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i odśpiewamy „Uwielbiaj duszo moja Pana”. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane.
W środę święto – św. Andrzeja, Apostoła.
W czwartek I miesiąca w kaplicy na Wełczy od godz. 15.30 spowiedź św., a o godz. 16.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św., a po Niej Adoracja w ciszy połączona z „Godziną Świętą”. Pamiętajmy i zanośmy modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.
W piątek wspomnienie – bł. Rafała Chylińskiego, prezbitera. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.30 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę wspomnienie – św. Franciszka Ksawerego, prezbitera. Jest to I sobota miesiąca. Po Roratach wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy litanię do Matki Bożej. Natomiast po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 6.30 zmiana tajemnic różańcowych.
W przyszłą niedzielę wspominamy św. Barbarę, patronkę górników. O godz. 11.00 odprawimy Mszę św. w int. górników z naszej parafii. Zapraszamy na nią jak najwięcej parafian, aby wspólnie modlić się o Boże błog. dla górników. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Również w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich uczniów klas III, którzy przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. Będzie poświęcenie i rozdanie dla nich medalików. Po Mszy św. będzie zebranie rodziców.
Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy pomogli w czasie rekolekcji i Odpustu na plebanii przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i świece wigilijne. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna ze względu na spowiedź na Wełczy.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone 13 listopada na potrzeby parafii. Złożono 6229 zł. 82 gr. oraz 2 euro 20 eurocentów, 50 hrywien ukraińskich i 50 starych lirów. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W miesiącu grudniu do chorych z Komunią św. będziemy jeździć 10 i 17 grudnia.  Chorych których odwiedzamy co miesiąc nie trzeba zgłaszać. Prosimy o zgłaszanie tylko tych, którzy pragną przyjąć Komunię św. na Święta.
We wtorek o godz. 16.00 spotkanie uczniów z klasy III z Gimnazjum z Zawoi Centrum, natomiast z klasy III z Gimnazjum z Zawoi Wilcznej w czwartek po Mszy św. wieczornej.
Ojciec Józef Trybała nasz rodak, karmelita w dniu naszego Odpustu wysłał e- maila, w którym pozdrawia wszystkich parafian i zapewnia o modlitwie w dalekiej Rwandzie.
Porządek Mszy św. u chorych na ten tydzień :
Wtorek – godz. 14.00 – u Anny Kardaś /Wełcza-Wełczoń /
Środa – godz. 15.00 – u Zofii Warmuz / Budzonie/
Sobota – godz. 11.00 – u Alfredy Smyrak /Podsot/