OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.09.2013r.

26 Niedziela Zwykła dn. 29. 09. 2013 r.

Dziś o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Od jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie, niedziele i święta będą odprawiane o godz. 17.00.
Jutro wspomnienie – św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
We wtorek wspomnienie – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
We wtorek o godz. 17.00 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Po nim Msza św. wieczorna. W naszej parafii nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.00, a po nim Msza św. wieczorna. Natomiast w niedziele o godz. 16.30. Zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych, wypełniając Orędzie Fatimskie Matki Bożej, która woła do nas, „ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC” jako ratunek dla świata.
W środę wspomnienie – świętych Aniołów Stróżów.
W czwartek o godz. 15.30 w kaplicy na Wełczy spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z „Godziną Świętą”, a po nim Msza św. Po Mszy św. wieczornej półgodzinna Adoracja w ciszy.
W piątek wspomnienie – św. Franciszka z Asyżu. Pamiętajmy w tym dniu w swoich modlitwach, szczególnie o papieżu Franciszku i Ks. Kard. Franciszku Macharskim.
Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. wieczorna.
W sobotę wspomnienie – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Jest to I sobota miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca, a po nim Msza św.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Od I soboty października pragniemy co miesiąc jeździć z Komunią św. do ludzi chorych i starszych. Chętnych można zgłaszać w zakrystii do czwartku włącznie. Objazd rozpocznie się o godz. 10.00.