OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.12.2013r.

Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa, dn. 29. 12. 2013 r.

Dziś o godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek wspomnienie – św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni Dzień Starego Roku. O godz. 16.00 będą odprawione uroczyste Nieszpory z kazaniem, odśpiewaniem „Przed oczy Twoje Panie” z suplikacjami i hymnem „Ciebie Boga wysławiamy”. Potem o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. wieczorna. Bardzo prosimy parafian i gości, aby tutaj w kościele z Bogiem zakończyli Stary Rok.
W środę rozpoczynamy Nowy Rok 2014. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Nieszporów nie będzie.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Plan kolędy:
Jutro – 1 ks. Sitkówka, Pająki i Marszałki.
2 ks. Petułowa, Rąbaniska, Błędna po potok.