OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.03.2014r.

4 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 30. 03. 2014.

W czwartek objazd chorych. Chorych należy zgłaszać w zakrystii od dziś do środy włącznie.  Zgłaszać należy tylko tych do których nie jeździmy na I soboty miesiąca. Zamiast w I sobotę w czwartek odwiedzimy wszystkich chorych. W czwartek zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii. Jak było ogłaszane w czwartek na zakończenie Rekolekcji składka będzie przeznaczona dla Ks. Bp. jako pomoc dla Jego diecezji.
W związku z Rekolekcjami kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek i sobotę. W czasie Rekolekcji Mszy św. o godz. 6.30 nie będzie. Poradnia Rodzinna w czwartek nie będzie czynna.
Uczniowie ze szkół podstawowych z całej parafii niech przyjdą do kościoła w poniedziałek i we wtorek pół godziny przed Mszą św. tj. na godz. 11.00.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. O godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. wieczorna.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia. Również przed kościołem są rozprowadzane baranki wielkanocne przez członków szkolnego koła „Caritas”, które istnieje przy Zespole Szkół w Zawoi Centrum.
W przyszłą niedzielę składka na wszystkich Mszach św. na pokrycie kosztów energii elektrycznej. Do 7 kwietnia musimy zapłacić prawie 8.000 zł.
W sobotę 05.04. o godz. 11.00 Msza św. na Krowiarkach w rocz. odejścia bł. Jana Pawła II do Pana. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę św.
W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebanii spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i pracownic Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy wszystkich członków Rady i wszystkie pracownice Zespołu Charytatywnego.