OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.06.2013r.

13 Niedziela Zwykła, dn. 30. 06. 2013 r.

Dziś o godz. 17.30 zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją dokoła kościoła, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Od jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
Jutro wspomnienie – św. Ottona, bp.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę święto – św. Tomasza, Apostoła.
W czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. W kaplicy na Wełczy o godz. 17.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 18.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym Msza św. o godz. 19.00. Po Niej wystawienie Najśw. Sakramentu i półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy jak najwięcej parafian i gości.
Po Adoracji Grupa Modlitewna Nauczycieli będzie miała spotkanie podsumowujące roczną działalność. Zapraszamy wszystkich członków Grupy.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to I sobota miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich kupna.