OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 30.12.2012r.

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E.

Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.             Dn. 30. 12. 2012 r.

Dziś o godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

Jutro wspomnienie – św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni Dzień Starego Roku.O godz. 16.00 będą odprawione uroczyste Nieszpory z kazaniem, odśpiewaniem „Przed oczy Twoje Panie” z suplikacjami i hymnem „Ciebie Boga wysławiamy”. Potem o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. wieczorna. Bardzo prosimy parafian i gości, aby tutaj w kościele z Bogiem zakończyli Stary Rok.

We wtorek rozpoczynamy Nowy Rok 2013. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Nieszporów nie będzie.

Jak było zapowiadane wcześniej, dziś do puszek przed kościołem jest zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie z Zawoi Przysłop dotkniętej tragedią pożaru.