OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NOWY ROK 01.01.2013r.

Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W dniu dzisiejszym przypada Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane. Nieszporów dziś nie ma.
Jutro wspomnienie – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
W czwartek wspomnienie – Najświętszego Imienia Jezus. W kaplicy n Wełczy o godz. 15.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św. i „Godzina Święta”.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od Godz. 16.00 spowiedź św. I tu jedno przypomnienie: ci, którzy byli u spowiedzi na Święta, a nie mają grzechu ciężkiego, mogą w tym dniu przyjąć Tylko Komunię św. z racji I piątku.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca Najsw. Maryi Panny. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i 17.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 10.00. W tym dniu pobłogosławienie kredy i kadzidła. Na Mszy św. o godz. 11.00 kolędy będzie grała orkiestra. Również po Mszy św. przed kościołem usłyszymy kolędy w jej wykonaniu. Będzie można wtedy złożyć ofiary na potrzeby orkiestry.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Jutro – od godz. 10.00 Wełczoń, Dolinka za mostem i Gliśnica do starej piekarni.
Czwartek – Kudłata, Podkiczorka, Koszorek, Krzonka, Hujdowa, Masłówka do szkoły.
Sobota 1 ks. Gronik, Polonki, Chrabkowa, Mosorne do p. Grzegorza Trybały.
2 ks. Od Drogomistrzówki, Bębny Dolne, Fiedorówka, domy przy drodze.
W czwartek kancelaria parafialna nie będzie czynna.