OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Poniedziałek Wielkanocny, dn. 21. 04. 2014.

Dziś II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Dziś Nieszporów nie ma.
W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od  pokarmów mięsnych.
W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę w Krakowie – Łagiewnikach. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.
Również w przyszłą niedzielę odbędzie się w Rzymie kanonizacja dwóch papieży Bł. Jana XXIII i Bł. Jana Pawła II, naszego rodaka. W tych uroczystościach w Rzymie będzie delegacja z naszej parafii.
W związku z kanonizacją Msze św. będą odprawiane wyjątkowo o godz. 7.30, 9.00 i 18.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00. Mszy św. o godz. 10.00 i 11.00 nie będzie.
W związku z kanonizacją zapraszamy jak najwięcej parafian na Mszę św. w sobotę na godz. 18.00.
Dziękujemy tym, którzy włączyli się w akcję pomocy ludziom potrzebującym z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów, tym którzy składali dary do koszyków, jak również pracownicom charytatywnym i  Siostrom Felicjankom. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.