OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.03.2015r.

2 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 01. 03. 2015 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna
za wszystkie dusze wypominane.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę święto – św. Kazimierza, królewicza, patrona archidiecezji krakowskiej.
W czwartek I miesiąca w kaplicy na Wełczy od godz. 15.30 spowiedź św., a o godz. 16.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św. i „Godzina Święta” połączona z półgodzinną Adoracją w ciszy.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 16.30 „Droga Krzyżowa”, a po Niej Msza św.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
Za dwa tygodnie tj. 15 marca rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Już dziś prosimy parafian, aby w czasie rekolekcji nie planowali żadnych wyjazdów i tak ułożyli sobie czas, by jak najwięcej mogli skorzystać z nauk rekolekcyjnych oraz przystąpili do spowiedzi rekolekcyjnej.
Caritas naszej Archidiecezji, jak co roku, organizuje pomoc dla biednych i potrzebujących. W ramach tej akcji przysłała nam baranki wielkanocne, które będzie można nabyć od przyszłej niedzieli. Część ofiar pozostanie w parafii na paczki, jakie co roku są roznoszone przez członkinie Zespołu Charytatywnego. U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.