OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.07.2018 r.

13 Niedziela Zwykła, dn. 01. 07. 2018 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane.

O jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.

We wtorek św. Tomasza, Apostoła. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W środę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

W czwartek wspomnienie – św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy. W kaplicy na Wełczy o godz. 17.30 spowiedź przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 18.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym Msza św. o godz. 19.00, a po Niej półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy połączona z „Godziną Świętą”.

W piątek wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.

W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

W przyszłą niedzielę składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać z Komunią św. chorych od kościoła w dół. Natomiast w sobotę od godz. 9.00 chorych od góry w kierunku kościoła.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książka o kaplicy na Wełczy. Zachęcamy do ich nabycia.