OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.04.2018r.

Poniedziałek Wielkanocny, dn. 02. 04. 2018 r.

Dziś II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Dziś Nieszporów nie ma.

Jutro po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W czwartek I miesiąca w kaplicy na Wełczy o godz. 16.30 spowiedź św., a o godz. 17.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św., a po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy połączona Z „Godziną Świętą”.

W piątek I miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 16.30 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. Tu jedno przypomnienie: ci, którzy byli u spowiedzi na Święta, a nie maja grzechu ciężkiego, mogą przyjąć tylko Komunię św. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

W sobotę I miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą się w niedziele w Krakowie – Łagiewnikach. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.U nas w parafii po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych

Dziękujemy tym którzy, włączyli się w akcję pomocy ludziom potrzebującym z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów, tym którzy składali dary do koszyków, jak również pracownicom Zespołu Charytatywnemu i Siostrom Felicjankom. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

Jutro kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Do chorych z Komunią św. będziemy jeździć w piątek i sobotę w przyszłym tygodniu