OGLOSZENIA PARAFIALNE – 02.06.2019 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 02. 06. 2019 r.                                                                 

       Dziś po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane.

Jutro wspomnienie – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. W tym dniu rozpoczyna się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.  

W środę wspomnienie – św. Bonifacego, bp. i męczennika.

W czwartek wspomnienie – św. Norberta, bp. Jest to I czwartek miesiąca. W kaplicy na Wełczy o godz. 16.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca a o godz. 17.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. Po Niej Adoracja w ciszy połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.30 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna, a po Niej nabożeństwo czerwcowe.

W sobotę wspomnienie – św. Jadwigi, królowej. Na Mszy św. wieczornej będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych będzie w czwartek o godz. 17.15 na plebanii. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie w 3 niedzielę czerwca tj. 16.06 o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej. W tym dniu o godz. 14.30  Msza św. na Bartyzelowej Górze. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na tę Mszę św. 

Powoli zbliża się do końca remont i konserwacja ambony. W związku z tym w przyszłą niedzielę na Wszystkich Mszach św. będzie składka do kopert, aby pokryć brakującą sumę i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej. Z góry już dziękujemy za waszą ofiarność. „Bóg zapłać”.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W środę kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Od poniedziałku w godz. od 17.00 – 18.00 można obierać zdjęcia z ostatniego Bierzmowania u p. Adama Brańki.

W czwartek o godz. 10.15 u Sióstr Felicjanek Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.

Wyjazd na pielgrzymkę do Świętej Lipki i Gietrzałdu o godz. 2 w nocy z piątku na sobotę z pod kościoła. Bardzo proszę o dokonanie wpłat reszty należności za pielgrzymkę. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie w kościele.