OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 02.07.2017r.

13 Niedziela Zwykła, dn. 02. 07. 2017 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

Jutro święto – św. Tomasza, Apostoła.

We wtorek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W środę wspomnienie – św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy.

W czwartek wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 półgodzinna Adoracja w ciszy połączona z „Godziną Świętą.

W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.

W sobotę wspomnienie – św. Jana z Dulki, prezbitera. Na Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych w czwartek o godz. 18.00. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w trzecią niedzielę lipca na Mszy św. o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Przypominamy, że Msze św. wieczorne w dni powszednie są odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.