OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 03.06.2018 r.

9 Niedziela Zwykła, dn. 03. 06. 2018 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane, a po Niej procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym.


We wtorek wspomnienie – św. Bonifacego, bp. i męczennika.


W środę wspomnienie – św. Norberta, bp. U Sióstr Felicjanek o godz. 10.15 Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.


W czwartek wspomnienie – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, męczenników franciszkańskich. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie procesja na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji będzie poświęcenie wianków i ziół. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkie dzieci, które sypały kwiatki i chłopców, którzy dzwonili.


W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W kaplicy na Wełczy Suma Odpustowa o godz. 15.00, którą odprawi Ks. Prob. Robert Skwarczyński, dawny Ks. wikariusz w naszej parafii. Zapraszamy jak najwięcej parafian. W piątek ze względu na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


W sobotę wspomnienie – Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu na Mszy św. wieczornej będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych będzie w czwartek o godz. 17.15 na plebanii. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest w niedzielę 17. 06., o godz. 11.00.


W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w int. Siostry Renaty, naszej Zakrystiance, która w tym roku obchodzi Jubileusz 25-lecia ślubów zakonnych. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian. Pamiętajmy o Czcigodnej Jubilatce w swoich modlitwach.
W przyszłą niedzielę jako II miesiąca składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy podziękować tym którzy, przez cały miesiąc maj grali pieśni maryjne na wieży kościoła. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.