OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.06.2017r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dn.  04. 06. 2017 r.  

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 14.30 Msza św. na Bartyzelowej Górze przy Krzyżu. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

Jutro święto – Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Msza św. w kaplicy na o godz. 16.00.

We wtorek wspomnienie – św. Norberta, bp. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci
św. Antoniego.

W czwartek święto – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W piątek wspomnienie – św. Efrema, diakona i doktora Kościoła.

W sobotę wspomnienie – św. Bogumiła, bp. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych będzie w czwartek o godz. 17.00 na plebanii. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest  św. będzie w trzecią niedzielę czerwca o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej w naszej Archidiecezji. Niech każdy odpowie sobie w sumieniu, czy spełnił swój obowiązek wobec  Boga i Kościoła.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W środę na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo czerwcowe zapraszamy uczniów z klasy II z Gimnazjum, których do Bierzmowania przygotowuje Ks. Władysław.

W czwartek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym spotkanie Grupy Modlitewnej Nauczycieli.

Pragniemy podziękować tym którzy, przez cały miesiąc maj grali pieśni maryjne na wieży kościoła. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.