OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.02.2017r.

5 Niedziela Zwykła, dn.  05. 02. 2017 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro wspomnienie – świętych męczenników św. Pawła Miki i Towarzyszy.
We wtorek wspomnienie – bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku  czci św. Antoniego.
W środę wspomnienie – św. Hieronima Emilianiego, zakonnika. O godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.
W piątek wspomnienie – św. Scholastyki, dziewicy.
W sobotę wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada XXV Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o chorych i o tych, którzy leczą i opiekują się chorymi.
W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych w czwartek na plebanii o godz. 16.15.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
     W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku: Zaraz po Sumie do godz. 13.00 Grupa Modlitewna Nauczycieli.
Od godz. 13.00 – 14.00  wierni z Podpolic, Bębnów Górnych i Dolnych, z Obłaźnej i Chrabkowej.
Od godz. 14.00 – 15.00  wierni z obejścia Szczurki, Śmietany, Chowaniacy i Fujacy.
Od godz. 15.00 – 16.30  wierni od kościoła, Borowych, Piergiesów, Giertugów Górnych i Dolnych.
O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W przyszłą niedzielę jako II miesiąca składka na wszystkich Mszach św. będzie na potrzeby parafii. I tak jak było zapowiadane wcześniej, jeżeli do kogoś nie dotarli kolędnicy, a chciałby pomóc przy remoncie Ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej, to może złożyć ofiarę do koperty na tacę. Składka ta będzie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.