OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.8.2018 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.


 

Jutro święto Przemienienia Pańskiego.


 

We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.


 

W środę wspomnienie – św. Dominika, prezbitera. O godz. 19.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.


 

W czwartek święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.


 

W piątek święto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.


 

W sobotę wspomnienie – św. Klary, dziewicy.


 

W sobotę na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 18.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w trzecią niedzielę sierpnia o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.


W przyszłą niedzielę będziemy gościć Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2019. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.


 

Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy z okazji spowiedzi i Odpustu pomogli na plebanii przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Dziękujemy również za kwiaty i za wystrój kościoła. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”.


 

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książki o kaplicy na Wełczy. Zachęcamy do ich nabycia.


 

Uroczystości Odpustowe w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpoczną się w przyszłą niedzielę po południu i trwać będą do niedzieli 19 sierpnia.