OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 06.01.2019 r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego, dn. 06. 01. 2019 r.

Dziś na każdej Mszy św. pobłogosławienie kredy i kadzidła. O godz. 14.30 dodatkowa Msza św. Po Niej wyruszy orszak Trzech Króli w kierunku rynku. Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Po każdej Mszy św. będzie można u młodzieży KSM-u przed kościołem nabyć kredę i kadzidło.
Dziś Nieszporów nie będzie.


 

We wtorek u Sióstr Felicjanek o godz. 10.15 Msza św. i spotkanie opłatkowe Rodziny Felicjańskiej.


 

W środę o godz. 17.00 Msza św. KPRM.


 

W piątek na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy jak najwięcej parafian i uczniów, szczególnie tych, których uczy Ks. Grzegorz. W czasie Mszy św. będziemy się modlić w int. Ks. Grzegorza z okazji imienin. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie również w prywatnych modlitwach, aby Bóg miał Go w opiece i darzył potrzebnymi łaskami.


 

W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych będzie w sobotę o godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi.


 

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.


 

Plan kolędy, czyli odwiedzin duszpasterskich na bieżący tydzień:

Jutro – 1 Ks. Wełcza, Można, Trzebuniacy, Marki do szkoły włącznie.
2 Ks. Bębny Górne – od godz. 14.00.
Wtorek – Surmiacy, Łazy, Topory, Kaselówka, Smyraki, Sfalisko.
Środa – Pająki, Marszałki.
Czwartek – 1 Ks. Wełcza, od szkoły w dół, Łabędzie, Mleczna.
2 Ks. Wełczoń, Gliśnica do starej piekarni – od godz. 14.00.
Sobota – 1 Ks. Łatki, Mazury.
2 Ks. Piergiesowe Polanki, Kalina Górna i Dolna.