OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 06.08.2017r.

Święto Przemienienia Pańskiego, dn. 06. 08. 2017 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7,30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, o o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

We wtorek wspomnienie – św. Dominika, prezbitera
.
W środę święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża / Edyty Stein /, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. O godz. 19.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W czwartek święto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

W piątek wspomnienie – św. Klary, dziewicy.

W sobotę wspomnienie – św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy.

W sobotę na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 18.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w trzecią niedzielę sierpnia.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2018. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.

Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy z okazji spowiedzi i Odpustu pomogli na plebanii przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Dziękujemy również p. Marcie i Rafałowi Szarlej za kwiaty i wystrój Ołtarzy na Odpust i Siostrze Renacie. Wszystkim składamy gorące „Bóg zapłać”.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

Uroczystości Odpustowe w Kalwarii Zebrzydowskiej będą od 13 do 20 sierpnia.

W sobotę 12 sierpnia w Skawicy odbędą się Gminne Dożynki. Msza św. o godz. 17.00. Zapraszają na nie serdecznie organizatorzy.