OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.04.2019 r.

5 Niedziela Wielkiego Postu. Dn. 07. 04. 2019 r.

Dziś i jutro nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną Ks. Bp. Jana Zająca. Jutro Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.30 i 17.00. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00 z błogosławieniem rodzin.
W środę o godz. 17.00 Msza św. KPRM.
W piątek o godz.16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. wieczorna.
W przyszłą sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 16.15 spotkanie dla rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w II Dzień Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 11.00.
W sobotę przed Mszą św. wieczorną o godz. 16.30 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W sobotę po Mszy św. wieczornej będzie tradycyjna „Droga Krzyżowa” trasą jak w Boże Ciało. Zapraszamy jak najwięcej parafian. Uczestników prosimy o zabranie świec.
W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. O godz. 10.50 przed kościołem poświęcenie palm. Dzieci z klas szkół podstawowych zachęcamy do wzięcia udziału w parafialnym konkursie palm.
We wtorek kancelaria parafialna nie będzie czynna ze względu na spowiedź w sąsiednich parafiach.
Na ołtarzach św. Franciszka i Serca Pana Jezusa są skrzynki do których można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
We wtorek i czwartek o godz. 15.30 uczniowie klas III przygotowujący się do przyjęcia I Komunii św. będą mieć próbę. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie.
W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 spotkanie Grupy Modlitewnej Nauczycieli.