OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 07.05.2017r.

4 Niedziela Wielkanocna, dn. 07. 05. 2017 r.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy w swoich modlitwach, aby szczególnie w naszej parafii nie brakowało nowych powołań.

Dzisiejsza niedziela jest dniem I Komunii św. Módlmy się serdecznie w int. naszych dzieci, aby trwały przy Chrystusie, którego przyjmą w dniu dzisiejszym po raz pierwszy do swojego serca. Jak był zapowiadane dziś ze względu na I Komunię św. Mszy św. w kaplicy na Wełczy nie będzie. Pragniemy podziękować rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza;

Przypominamy, że do przyszłej soboty będzie trwał biały tydzień i dzieci komunijne zapraszamy na Msze św. wieczorne i nabożeństwa majowe w strojach komunijnych.
Dziś zamiast kazania będzie krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

Jutro Uroczystość św. Stanisława, bp. i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji. W katedrze na Wawelu święcenia diakonatu.
Jutrzejszy dzień jest dniem patrona naszego Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Czcigodnym Solenizancie.

W środę o godz. 18.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W sobotę wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Fatimy. W tym roku Kościół przeżywa 100-lecie Objawień Najśw. Maryi Panny dzieciom w Fatimie.

W sobotę o godz. 16.00 Msza św. w int. członków Ochotniczej Straży Pożarnej z całej Gminy. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian.
W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych w czwartek o godz. 17.15. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę procesja z Wawelu na Skałkę.
O godz. 9.00 Msza św. dla uczniów z całej parafii, którzy obchodzą rocz. I Komunii św. Natomiast o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Uczniowie z klas IV z całej parafii będą mieć spotkanie w środę o godz. 15.30 i w czwartek o godz. 16.00. Spowiedź dla nich będzie w piątek o godz. 17.00.
Natomiast chłopcy z klasy III z Gimnazjum z Zawoi Centrum będą mieć spotkanie w salce we wtorek o godz. 17.00 i z Zawoi Wilcznej w czwartek również o godz. 17.00.
W przyszłą niedzielę na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum z całej parafii na Triduum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę jako II miesiąca składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.