OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 07.10.2018 r.

27 Niedziela Zwykła. Dn. 07. 10. 2018 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz.16.30 nabożeństwo różańcowe. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.


We wtorek święto – bł. Wincentego Kadłubka, bp.


W środę wspomnienie – bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy. O godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.


W środę na nabożeństwo różańcowe, Mszę św. zapraszamy uczniów z klas VIII. Po Mszy św. spotkanie dla nich.


W czwartek wspomnienie – św. Jana XXIII, papieża.


W piątek wspomnienie – bł. Jana Beyzyma, prezbitera.


W sobotę wspomnienie – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 16.15. później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie w trzecią niedzielę października o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.


W przyszłą niedzielę przypada XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem będzie można do puszek złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające zdolną młodzież. Zbiórkę poprowadzi młodzież z naszej parafii.


Trwają prace konserwacyjne bocznego ołtarza Pana Jezusa Ukrzyżowanego. W związku z tym w niedzielę za dwa tygodnie tj. 21 października będzie zbiórka do kopert na pokrycie kosztów prac. Już z góry dziękujemy za wszystkie ofiary na ten cel.


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.


Na wypominki roczne i jednorazowe będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych od wtorku. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad we wszystkie niedziele oraz przez cały rok w pierwsze niedziele miesiąca Msze św. wieczorne są odprawiane za wszystkie dusze wypominane.


Jeszcze jedno ogłoszenie: Pragniemy poinformować, że w przyszłym roku będziemy obchodzić Uroczystości związane z 200 rocznicą erygowania to znaczy powstania naszej parafii. Główne Uroczystości będą 6 maja przyszłego roku pod przewodnictwem Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego naszego Metropolity. Powinniśmy się jak najlepiej przygotować do tej Uroczystości.


W czwartek do południa i w piątek kancelaria parafialna nie będzie czynna.