OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.07.2018 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Przypominamy, że Msze św. wieczorne w dni powszednie są odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.

W środę św. Benedykta, opata, patrona Europy. O godz. 19.00 Msza św. KPRM.

W czwartek wspomnienie – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika.

W piątek wspomnienie – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W sobotę wspomnienie – św. Henryka, cesarza.

W sobotę na Mszy św. o godz. 19.00 i w niedzielę o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie o godz. 18.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książka o kaplicy na Wełczy. Dochód ze sprzedaży tej książki będzie przeznaczony chociaż w części na ogrodzenie kaplicy na Wełczy. Zachęcamy do ich nabycia.