OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.12.2013r.

2 Niedziela Adwentu, dn. 08. 12. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 6.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i odśpiewamy „Uwielbiaj duszo moja Pana”. Po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
Jutro liturgiczna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny . Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. Msza św. w kaplicy na Wełczy o godz. 15.00.
W środę wspomnienie – św. Damazego I, papieża. O godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja, a po Niej nabożeństwo. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W czwartek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Guadalupe.
W piątek wspomnienie – św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
W sobotę wspomnienie – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
W sobotę o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. W czwartek na plebanii o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi. Następny Chrzest będziemy udzielać w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej i pracownic Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy wszystkie pracownice Zespołu Charytatywnego i członków Rady Duszpasterskiej na to spotkanie.
Przed kościołem można nabyć świece wigilijne i czasopisma katolickie. Również młodzież KSM-u rozprowadza kartki Bożonarodzeniowe. Dochód jest przeznaczony na cele statutowe KSM-u.
Przypominamy, że trwa zbiórka żywności dla ludzi potrzebujących pomocy z naszej parafii. W sklepach są wystawione koszyki do których można składać dary. Akcja ta będzie trwać do 16.12. Z góry wszystkim dziękujemy składając serdeczne „Bóg zapłać”. Pomoc będzie roznoszona przez pracownice Zespołu Charytatywnego.
Porządek Mszy św. u chorych:
Wtorek – godz. 15.30 Elżbieta Puch / Fujacy /.
Czwartek – godz. 14.30 Anna Kardaś / Wełcza – Wełczoń / .
Sobota – godz. 11.00 Stanisław Kobiela / Zające /.