OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2019 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dn. 09. 06. 2019 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 14.30 Msza św. na Bartyzelowej Górze przy Krzyżu. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Jak było zapowiadane dziś na wszystkich Mszach św. składka do kopert na pokrycie kosztów renowacji i konserwacji ambony. Jeżeli ktoś zapomniał i nie wziął pieniędzy będzie to mógł uczynić w przyszłą niedzielę. Składka zostanie policzona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.

Jutro święto – Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Msza św. w kaplicy na Wełczy o godz. 16.00.

We wtorek wspomnienie – św. Barnaby, apostoła.

W środę wspomnienie – błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera, i Towarzyszy. O godz. 16.30 spotkanie rodziny Radia Maryja. O godz. 17.00 nabożeństwo, a o godz. 18.00 Msza św.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym będzie błogosławieństwo dzieci.

W piątek wspomnienie – bł. Michała Kozala, bp. i męczennika.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii św. Niech każdy odpowie sobie w sumieniu, czy spełnił swój obowiązek wobec Boga i Kościoła.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę na plebanii o godz. 17.15. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

Wczoraj przywieziono odnowioną nadstawę na chrzcielnicę.