OGLOSZENIA PARAFIALNE – 09.07.2017r.

14 Niedziela Zwykła, dn. 09. 07. 2017 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św.

We wtorek święto – św. Benedykta, opata, patrona Europy.

W środę wspomnienie – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika. O godz. 19.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W czwartek wspomnienie – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W piątek wspomnienie – św. Henryka, cesarza.

W sobotę wspomnienie – św. Bonawentury, bp. i doktora kościoła.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialne w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 18.15. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W przyszłą niedzielę w Zawoi Zakamieniu przypada Odpust ku czci Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel / Matki Bożej Szkaplerznej /. Suma Odpustowa o godz. 11.00.

Również w przyszłą niedzielę w kaplicy na Mosornem Msza św. o godz. 15.00.

W imieniu Ojca Józefa, karmelity, naszego rodaka pragniemy podziękować wszystkim za ofiary z ubiegłej niedzieli na misje. O. Józef zebrał 9.270 zł. oraz 14 euro i 50 euro centów. „Bóg zapłać”.