OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.09.2018 r.

23 Niedziela Zwykła, dn. 09.09 2017 r.


Dziś II niedziela miesiąca składka na wszystkich Mszach świętych, jest przeznaczona na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Parafialnej. O g. 17.30 nieszpory po nich o g. 18.00 Msza święta.


W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
W środę – wsp. Imienia Maryi
We czwartek – wsp. św. Jana Chryzostoma, bp i doktora Kościoła
W piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
W sobotę – wsp. Matki Boskiej Bolesnej


W najbliższą niedzielę 16 września o g. 9.00 Dożynki parafialne. Delegacja z wieńcem niech przyjdzie jak zawsze przed kościół na g. 8.55, gdzie zostanie przywitana i wprowadzona do kościoła.


 

Również w przyszłą niedzielę XXVI Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Msza św. o g 11.00 celebrowana przez arcybp Marka Jędraszewskiego. Są jeszcze miejsca w autobusie bardzo prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii.


W przyszłą niedzielę trzecią miesiąca o g. 11 udzielimy sakramentu chrztu dzieciom. Zapisy dzieci do soboty włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o g. 17.00. Później okazja do spowiedzi.


W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy ministrantów na pierwszą zbiórkę po wakacjach. Zapraszamy też chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu i zostać ministrantami w naszej parafii na zbiórkę dla kandydatów we wtorek również na 17. We czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie lektorów z ks. Grzegorzem.

 


W środę o godz. 16.30 spotkanie Radia Maryja, o godz. 17.00 nabożeństwo i następnie Msza św.


W piątek zapraszamy młodzież, która chce się włączyć w działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na spotkanie w „piekiełku” w Domu Parafialnym o g. 19.00

 


W przyszłą sobotę w naszej parafii odbędzie się diecezjalna sobota z KSMem. Zapraszamy młodzież, dawnych KaeSeMowieczów i sympatyków na mszę św. o g. 11.30


Kancelaria w czwartek i piątek rano będzie nieczynna.

 


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.