OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.02.2019 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Na tę Mszę św. zapraszamy również szczególnie uczniów z klas III, którzy przygotowują się do I Komunii św. Niech przyniosą ze sobą świece. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.


 

Jutro wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o chorych i tych, którzy leczą i opiekują się chorymi.


 

We wtorek na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas VII, których do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje Ks. Zbigniew. Po Mszy św. będą mieć spotkanie.


 

W środę o godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja. Na tę Mszę św. zapraszamy uczniów z klas VIII, których do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje Ks. Grzegorz. Po Mszy św. będzie dla nich spotkanie.


 

W czwartek święto Świętych Cyryla i Metodego, biskupów, patronów Europy.


 

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej. W sobotę o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św.


 

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku:
Zaraz po Sumie do godz. 13.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja.
Od godz. 13.00 do 14.00 wierni z Podpolic, Bębnów Górnych i Dolnych, z Obłaźnej i Chrabkowej.
Od godz. 14.00 do 15.00 wierni z obejścia Szczurki, Śmietany, Chowaniacy i Fujacy.
Od godz. 15.00 do 16.00 wierni od kościoła, Borowych, Piergiesów, Giertugów Górnych i Dolnych.
Od godz. 16.00 Adoracja w ciszy. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.


 

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie zachęcamy do ich nabycia.


 

Zbliża się termin obchodów 200-lecia naszej parafii. Pragniemy wydać pamiątkową broszurę o historii parafii i pamiątkowy medal. W związku z tym w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. będzie składka na ten cel.


 

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko wtorek, w czwartek po południu i w sobotę.