OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.03.2019 r.

1 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 10. 03. 2019 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa”. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W środę o godz. 17.00 Msza św. KPRM. Na tę Mszę św. zapraszamy uczniów klas III z Gimnazjum, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Później będą mieć spotkanie.

W czwartek o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. w int. Ks. Zbigniewa i p. Organisty z okazji zbliżających się imienin. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian, a szczególnie tych uczniów, których uczą. Pamiętajmy szczególnie w niedzielę w swoich modlitwach o czcigodnych solenizantach.

W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.

W piątek i sobotę kancelaria parafialna nie będzie czynna.

W przyszłą niedzielę składka na wszystkich Mszach św. będzie na pokrycie kosztów związanych z
Jubileuszem 200-lecia naszej parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicielami Rady Duszpasterskiej.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

U ministrantów przed kościołem i w przedsionku kościoła są do odebrania deklaracje do duchowej adopcji dziecka poczętego.

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców uczniów klas III z Gimnazjum, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Caritas naszej Archidiecezji, jak co roku, organizuje pomoc dla biednych i potrzebujących. W ramach tej akcji przysłała nam baranki wielkanocne, które będzie można nabyć od przyszłej niedzieli. Część ofiar pozostanie w parafii na paczki, jakie co roku są roznoszone przez członkinie Zespołu Charytatywnego.