OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 10.06.2018 r.

10 Niedziela Zwykła, dn. 10. 06. 2018 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – św. Barnaby, apostoła.
We wtorek wspomnienie – błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, prezbitera i Towarzyszy.
W środę wspomnienie – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy również rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym będzie błogosławieństwo dzieci.
W czwartek wspomnienie – bł. Michała Kozala, bp. i męczennika.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. W sobotę o godz. 17.00 na plebanii spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi. Przypominamy, że w naszej parafii Chrzty są udzielane w drugie soboty miesiąca na Mszy św. wieczornej oraz w trzecie niedziele miesiąca o godz. 11.00.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.
We wtorek na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo czerwcowe niech przyjdą uczniowie z klas II z Gimnazjum. Później będą mieć spotkanie. Obecność obowiązkowa.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Aleksego Pliszczyńskiego, misjonarza z Boliwii. Wygłosi na wszystkich Mszach św. kazania i będzie zbierał do puszek przed kościołem ofiary na pomoc misjom.