OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.01.2018 r.

Święto Chrztu Pańskiego, dn. 13. 01. 2019 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna. Ze względu na Jasełka dziś Nieszporów nie będzie.

W czwartek wspomnienie – św. Antoniego, opata. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu i półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian i gości.

W dniach od 18 do 25 stycznia będzie trwał Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W sobotę wspomnienie – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będzie koncert kolęd w cyklu Muzyka Zaklęta w Drewnie. Wystąpią Trebunie-Tutki. Koncert jest organizowany przez Małopolską Organizację Turystyczną. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy jak najwięcej parafian i gości przebywających na feriach w naszej parafii.

Pragniemy podziękować strażakom z OSP z Zawoi Centrum za odśnieżenie dachu na kościele. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Plan kolędy, czyli odwiedzin duszpasterskich na bieżący tydzień:

Jutro – Od p. Hadowskich, Maliki, Polaki, Kąkole do p. Kostyrów.
Wtorek – Szczurki, Śmietany.
Środa – Chowaniacy , Fujacy.
Czwartek – Od p. Sobaniaka Brzeg do p. Bartyzela.
Piątek – Od Urzędu Gminy, przy szosie po Ośrodek Zdrowia.
Sobota – Sałaciaki w kierunku Sióstr, domy pod Surmiakami.
W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna.