OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.05.2018 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 13. 05. 2018 r.


 

Dziś zamiast kazania po Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Na nabożeństwo majowe o godz. 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum z całej parafii na przygotowanie modlitewne przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.
Dziś do puszek przed kościołem składka dla rodziny z Mosornego dotkniętej pożarem. Starajmy się przez swoje ofiary pomóc tej rodzinie.


Jutro święto – św. Macieja, Apostoła. O godz. 16.00 spowiedź św. dla uczniów z klas III z Gimnazjum, którzy we wtorek mają przyjąć Sakrament Bierzmowania oraz dla świadków, rodziców i krewnych.
Jutro rozpoczyna się modlitwa przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.


We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 uczniowie z klas III z Gimnazjum z całej parafii oraz z Zawoi Zakamienia przyjmą Sakrament Bierzmowania. Młodzież i świadkowie przychodzą do kościoła na godz. 17.10. Nabożeństwo majowe będzie odprawione wyjątkowo o godz. 17.30. Sakramentu Bierzmowania udzieli Ks. Bp. Damian Muskus. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian, bo to jest uroczystość dla całej parafii.


W środę święto – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika. W związku z tym w kaplicy na Wełczy o godz. 19.00 Msza św. w starej kaplicy i nabożeństwo majowe.
W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe zapraszamy uczniów z klasy II z Gimnazjum.


W piątek wspomnienie – św. Jana I, papieża i męczennika.


W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 14.30 Msza św. na Bartyzelowej Górze.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę na plebanii o godz. 17.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć naszego rodaka, O. Eliasza, który pracuje w Afryce. Wygłosi do nas kazania na wszystkich Mszach św. i składka będzie na pomoc misjom.


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książka o kaplicy na Wełczy. Zachęcamy do ich nabycia.


W piątek dzieci z klas III udają się na pielgrzymkę do Centrum „Nie lękajcie się”. Wyjazd z parkingu koło kościoła o godz. 8.00.