OGŁOSZENIA PARAFIALNE- 13.08.2017r.

19 Niedziela Zwykła, dn. 13. 08. 2017 r.
Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Nieszporów dziś nie będzie.

Jutro wspomnienie – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30, 9.00, 11.00 i wieczorna o godz. 18.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 10.00. Jest to święto nakazane i każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Po każdej Mszy św. pobłogosławienie ziół i kwiatów. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy na Mosornem.

W środę wspomnienie – św. Stefana Węgierskiego, króla.

W czwartek święto – św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian i gości.

W sobotę wspomnienie – św. Jana Eudesa, prezbitera.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. W sobotę o godz. 18.00 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.