OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 14.05.2017r.

5  Niedziela Wielkanocna, dn.  14. 05. 2017 r.

 Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00  Msza św. wieczorna. Na tę Mszę św. zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum z całej parafii na rozpoczęcie Triduum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. 
Jutro wspomnienie – bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy. Na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum z całej parafii.
We wtorek święto – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika. W związku z tym w kaplicy na Wełczy o godz. 19.00 Msza św. w starej kaplicy i nabożeństwo majowe.
We wtorek o godz. 16.00 spowiedź św. dla uczniów z klas III z Gimnazjum, którzy w środę mają  przyjąć Sakrament Bierzmowania oraz dla świadków, rodziców i krewnych. Na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe jest proszona młodzież wraz z rodzicami.
W środę na Mszy św. o godz. 18.00 uczniowie z klas III z Gimnazjum z całej parafii przyjmą Sakrament Bierzmowania. Młodzież i świadkowie niech przyjdą do kościoła na godz. 17.20  na nabożeństwo majowe. Sakrament Bierzmowania udzieli Ks. Bp. Jan Zając. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian, gdyż jest to uroczystość całej parafii.
W czwartek wspomnienie – św. Jana I, papieża i męczennika. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe połączone z Adoracją w ciszy. Po Adoracji spotkanie Grupy Modlitewnej Nauczycieli na plebanii.
W sobotę wspomnienie – św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę na plebanii o godz. 17.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek u Sióstr Felicjanek o godz. 10.15 Msza św. i spotkanie dla Rodziny Felicjańskiej.