OGLOSZENIA PARAFIALNE: 15.06.2017r.

Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa, dn. 15. 06. 2017 r.

Dziś Msze św. będą odprawiane o godz. 7.30, 9.00, uroczysta Suma o godz. 10.00 i wieczorem o godz. 18.00. Po Sumie procesja do czterech Ołtarzy. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja dokoła kościoła.

Przez całą Oktawę Bożego Ciała codziennie Msza św. wieczorna o Najśw. Sakramencie, a po Niej procesja dokoła kościoła. W niedzielę Msza św. z procesją dokoła kościoła przed południem o godz. 11.00 i wieczorem o godz. 18.00. Zwracamy się z prośbą do dzieci z klas III, które przyjęły w tym roku I Komunię św. z całej parafii aby przez całą Oktawę Bożego Ciała brały udział w procesji w strojach komunijnych. Również zwracamy się do parafian, aby jak najliczniej brali udział w procesji. Prosimy też o zabieranie wszystkich feretronów i chorągwi na procesję, a mężczyzn do niesienia baldachimu.

W sobotę wspomnienie – św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

W niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej jutro i w sobotę. W sobotę o godz. 17.00 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Przypominamy, że w naszej parafii Chrzty są udzielane w drugie soboty miesiąca na Mszy św. wieczornej oraz w trzecie niedziele miesiąca o godz. 11.00.

W niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.