OGŁOSZENIA PARAFIALNE-15.10.2017r.

28 Niedziela Zwykła, dn. 15. 10. 2017 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 na plebanii spotkanie członków Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich członków Rady na to spotkanie.

Jutro wspomnienie – św. Jadwigi Śląskiej.

We wtorek wspomnienie – św. Ignacego Antiocheńskiego, bp. i męczennika.

W środę święto – św. Łukasza, Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o pracownikach Służby Zdrowia w naszej Ojczyźnie i parafii.

W czwartek po Mszy św. wieczornej półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy. Później spotkanie Grupy Modlitewnej Nauczycieli.
Również w czwartek o godz. 16.15 spotkanie w salce uczniów klas II z Gimnazjum, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania, a później są zaproszeni na nabożeństwo różańcowe.

W piątek Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.

W sobotę wspomnienie – bł. Jakuba Strzemię, bp.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Będziemy się modlić w intencji misji na całym świecie i za misjonarzy, szczególnie, tych którzy pochodzą z naszej parafii.

W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.

Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

W ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii zebrano 6817 zł. 17 gr. oraz 3 euro i 20 eurocentów. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Zbliża się powoli Uroczystość Wszystkich Świętych. Robimy porządki na grobach swoich najbliższych. Pamiętajmy o tym, aby zostawić prządki, śmieci wrzucać do kontenerów, które są opróżniane przez Komunalkę. Jak zawsze przy tej okazji zwracamy się z prośbą, aby do kontenerów na cmentarzach wrzucać tylko śmieci z grobów.