OGLOSZENIA PARAFIALNE: 16.07.2017r.

15 Niedziela Zwykła, dn. 16. 07. 2017 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

We wtorek wspomnienie – św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

W czwartek wspomnienie – bł. Czesława, prezbitera. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy.

W piątek wspomnienie – św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła.

W sobotę święto – św. Marii Magdaleny.

W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. w int. wszystkich kierowców, a po Niej poświęcenie pojazdów mechanicznych. Zwracamy się, jak co roku, z prośbą do wszystkich kierowców, aby tak ustawiali swoje samochody, by jak najwięcej pojazdów mogło się zmieścić na parkingu, również tym przed cmentarzem. Pamiętajmy, że na każdym parkingu jest ograniczona ilość miejsc i nie można zatrzymywać się przed bramami, czy ścieżkami dla pieszych, jak również przy wjazdach do innych domów, gdyż mieszkańcy też chcą wyjeżdżać, a nie czekać aż skończy się Msza św. I jeszcze jedna sprawa: chodnik z kostki przed schodami jest zrobiony dla pieszych. Niestety kierowcy zaczęli sobie robić z niego parking. Niech pamiętają, że bardzo łatwo kostkę można zniszczyć, a później narzekać, że źle była położona. Szanujmy wspólną własność.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.