OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.09.2018 r.

Dziś trzecia niedziela miesiąca na Mszy św. o g. 9.00 Dożynki parafialne.
O g. 11. Msza św. chrzcielna. Po południu o g. 17.30 nieszpory po nich o 18.00 Msza święta.

W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego bp
We wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski, młodzieży i dzieci
W środę – wsp. św. Januarego
W czwartek – wsp. św. męczenników koreańskich Andrzeja i towarzyszy
W piątek – święto św. Mateusza apostoła i Ewangelisty
W sobotę – wsp. bł. Bernardyny Jabłońskiej dziewicy

We wtorek o g. 18.00. Zapraszamy młodzież z całej parafii a szczególnie przygotowującą się do bierzmowania z klas III gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej oraz z klas VII i VI Szkoły Podstawowej na Mszę św. z okazji święta św. Stanisława Kostki. Po Mszy będzie spotkanie w grupach z katechetami. Przygotowanie do bierzmowania trwa trzy lata i ze względu na reformę oświaty klasa VI jest zaproszona w tym roku na pierwsze spotkania.

We wtorek na godz. 17.00 zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu i zostać ministrantami w naszej parafii.

W każdy poniedziałek o 16.00 s. Barbara zaprasza wszystkie chętne dzieci, które lubią śpiewać  na spotkania scholki dziecięcej. Pierwsze spotkanie już jutro w salce w domu parafialnym.

We czwartek po Mszy św. wieczornej półgodzinna adoracja w ciszy. Serdecznie zapraszamy. Po adoracji spotkanie Grupy Modlitewnej nauczycieli.

W przyszłą niedzielę będzie przed kościołem składka do puszek z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne w Krakowie i zastąpi jak co roku zbiórkę ziemniaków na ten cel. Składka zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Parafialnej.

W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. w kaplicy na Mosornem o g. 15.00.

W ubiegłą niedzielę składka na potrzeby parafii wyniosła: 6457 zł 30 gr, 50 erocentów. Wszystkim ofiarodawcą serdecznie dziękujemy Bóg zapłać.

W czwartek i piątek rano kancelaria będzie nieczynna.