OGŁOSZENIA PARAFIALNE -17.06.2018 r.

11 Niedziela Zwykła, dn. 17. 06. 2018 r.

Dziś o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek wspomnienie – św. Romualda, opata.


W czwartek wspomnienie – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Od godz. 16.00 spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe połączone z Adoracją w ciszy. Zapraszamy jak najwięcej parafian.


W piątek zakończenie roku szkolnego. W związku z tym Msza św. o godz. 9.30 w kościele parafialnym dla uczniów szkół podstawowych z Zawoi Centrum i Gołyni oraz z Gimnazjum z Zawoi Centrum. Natomiast dla uczniów z Mosornego i Wełczy o godz. 8.30 na Mosornem.
Dla uczniów uczęszczających do Zawoi Górnej Msza św. na zakończenie również w piątek o godz. 8.00. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby wszyscy uczniowie wzięli udział we Mszach św. odprawianych w ich intencjach.


W sobotę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy jak najwięcej parafian i uczniów szczególnie tych, których uczy Ks. Władysław. Będzie to Msza św. z okazji Jego Imienin, które wypadają 27 czerwca. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w swoich modlitwach.


W przyszłą niedzielę w Zawoi Górnej przypada Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Suma Odpustowa o godz. 11.00.


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.


Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Zebrano 6751 zł. 77 gr., 2 euro 70 eurocentów oraz stary bon towarowy z okresu PEWEX-u o nominale 20 $. Wszystkim, którzy złożyli ofiary, jak i tym którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.