OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.02.2018r.

Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa”. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W czwartek święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

W piątek o godz. 16.00 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, da młodzieży i starszych, a po Niej Msza św.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książeczka o Helenie Kmieć, wolontariuszki misyjnej, która zginęła w Boliwii w ubiegłym roku. Zachęcamy do ich nabycia.

Caritas naszej Archidiecezji, jak co roku, organizuje pomoc dla biednych i potrzebujących. W ramach tej akcji przysłała nam baranki wielkanocne, które będzie można nabyć od przyszłej niedzieli. Część ofiar pozostanie w parafii na paczki, jakie co roku są roznoszone przez członkinie Zespołu Charytatywnego.

Pragniemy podziękować za ofiary złożone przez dwie ostatnie niedziele na remont ołtarza Pana Jezusa Ukrzyżowanego do kopert. Złożono 16 kopert i w nich było 1950 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.