OGLOSZENIA PARAFIALNE: 18.06.2017r.

11 Niedziela Zwykła, dn. 18. 06. 2017 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna, a po Niej procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym.

Jutro wspomnienie – św. Romualda, opata.

W środę wspomnienie – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. O godz. 16.00 w kaplicy na Wełczy spowiedź św. przed Uroczystością Odpustową ku czci Serca Bożego i na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

W czwartek od godz. 16.00 spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Na godz. 18.00 zapraszamy, jak najwięcej parafian i uczniów szczególnie tych, których uczy Ks. Władysław. Będzie to Msza św. z okazji Jego imienin, które wypadają 27 czerwca. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w swoich modlitwach. Po Mszy św. będzie procesja na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji będzie poświęcenie wianków i ziół. Na tę Mszę św. zapraszamy również wszystkie dzieci, które sypały kwiatki i chłopców, którzy dzwonili.

W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W kaplicy na Wełczy Suma Odpustowa o godz. 15.00, którą odprawi Ks. Andrzej Klem, Dyrektor Domu Księży emerytów, a zarazem dawny Ks. wikariusz w naszej parafii. Zapraszamy jak najwięcej parafian. W piątek ze względu na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

W tym tygodniu w piątek zakończenie roku szkolnego. W związku z tym Msza św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym dla uczniów szkół podstawowych z Zawoi Centrum i Gołyni oraz Z Gimnazjum z Zawoi Centrum. Natomiast dla uczniów z Mosornego i Wełczy o godz. 8.30 na Mosornem.
Dla uczniów uczęszczających do Zawoi Górnej Msza św. na zakończenie również w piątek o godz. 8.00. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby wszyscy uczniowie wzięli udział we Mszach św. odprawianych w ich intencjach.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.