OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 20.10.2013r.

29 Niedziela Zwykła, dn. 20. 10. 2013 r.

Dziś Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się „Tydzień Misyjny”. W naszej parafii jak było zapowiadane gościmy księdza i dwóch kleryków ze Zgromadzenia Księży Pallotynów. Pamiętajmy w swoich modlitwach o wszystkich misjonarzach, a szczególnie o tych pochodzących z naszej parafii.
O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – bł. Jakuba Strzemię, bp.
We wtorek wspomnienie – bł. Jana Pawła II, papieża.
W środę wspomnienie – św. Józefa Bilczewskiego, bp.
W czwartek wspomnienie – św. Antoniego Marii Clareta, bp.
W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego. Po Mszy św. o godz. 9.00 odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.
Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. We wtorek kancelaria parafialna wyjątkowo nie będzie czynna.
Na wypominki również będziemy przyjmować w przyszłą niedzielę do godz. 12.00.
W imieniu młodzieży pragniemy podziękować za ofiary z ubiegłej niedziel do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Złożono 2713 zł. 89 gr. oraz 24 euro. Pieniądze te zostały przesłane na konto Fundacji. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W piątek o godz. 15.00 w Zembrzycach księża z naszego rejonu będą mieć konferencję z Ks. Kardynałem i pozostałymi Księżmi Biskupami. W związku z tym w piątek nabożeństwo różańcowe będzie odprawione o godz. 18.00. Po nim Msza św. wieczorna.