OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.04.2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny, dn. 21. 04. 2019 r.

Dziś II Dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. odprawiane jak w każdą niedzielę. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Dziś Nieszporów nie będzie.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę w Krakowie – Łagiewnikach. Zapraszamy do udziały w tych uroczystościach.

U nas w parafii po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dziękujemy tym którzy , włączyli się w akcję pomocy ludziom potrzebującym z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów, tym którzy składali dary do koszyków, jak również pracownicom Zespołu Charytatywnemu i Siostro Felicjankom. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Jutro kancelaria parafialna nie będzie czynna.