OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.04.2018 r.

4 Niedziela Wielkanocna, dn. 22. 04. 2018 r.

Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy w swoich modlitwach, aby szczególnie w naszej parafii nie brakowało nowych powołań. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas IV przed rocznicą Komunii św.

Jutro Uroczystość św. Wojciecha, bp. i męczennika, głównego patrona Polski.

We wtorek wspomnienie – św. Jerzego, męczennika.

W środę święto – św. Marka, Ewangelisty. W tym dniu nasz Ks. Metropolita Abp. Marek Jędraszewski obchodzi imieniny. Pamiętajmy o Czcigodnym Solenizancie w swoich prywatnych modlitwach.

O godz. 7.00 rano tradycyjna procesja błagalna do kaplicy Matki Bożej przy kościele, ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych w int. o dobre urodzaje i błogosławieństwo w wiosennych pracach polowych. Po procesji Msza św.
W sobotę wspomnienie – św. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika.

W przyszłą niedzielę w czasie Nieszporów rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Stanisława, bp. i męczennika.

Próby liturgiczne przed I Komunią św. będą we wtorek i w piątek o godz. 16.00