OGŁOSZENIA PARAFIALNE- 23.04.2017r.

2 Niedziela Wielkanocna.               dn.  23. 04. 2017 r.

Dzisiejsza niedziela jest dniem szczególnej czci tajemnicy Bożego Miłosierdzia. O godz. 17.30 zamiast Nieszporów, będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dziś rozpoczyna się 73 Tydzień Miłosierdzia.

Jutro Uroczystość św. Wojciecha, bp. i męczennika, głównego patrona Polski.

We wtorek święto – św. Marka, Ewangelisty. O godz. 7.00 rano tradycyjna procesja błagalna do kaplicy Matki Bożej przy kościele, ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych w intencji o dobre urodzaje i błogosławieństwo w wiosennych pracach polowych. Po procesji Msza św.

W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej Adoracji.

W piątek wspomnienie – św. Piotra Chanela, prezbitera i męczennika.
W sobotę święto – św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu rozpoczęcie nowenny
przed uroczystością św. Stanisława, bp. i męczennika.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się 9 Tydzień Biblijny.
W przyszłą niedzielę przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 rozpoczęcie nabożeństw majowych z procesją dokoła kościoła.

W poniedziałek i piątek o godz. 16.00 próba dla uczniów z klas III całej parafii, którzy mają w tym roku przystąpić do I spowiedzi i Komunii św.
We wtorek o godz. 17.00 spotkanie do Bierzmowania dla uczniów z klas III z Gimnazjum z Zawoi Centrum, a w czwartek również o godz. 17.00 dla uczniów z klasy III z Gimnazjum, którzy chodzą do Zawoi Wilcznej.
W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców uczniów z klas IV z całej parafii. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami uczniów z klas III przed I Komunią św.

W dniach 27 i 28 maja jest organizowana pielgrzymka do Kotliny Kłodzkiej przez Ks. Zbigniewa. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Ks. Zbigniewa.

W odpowiedzi na apel Ks. Biskupów dziś do puszek przed kościołem jest zbiórka na pomoc osobom dotkniętym wojną w Syrii, a szczególnie w Aleppo.