OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.06.2019 r.

12 Niedziela Zwykła, dn. 23. 06. 2019 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna, a po Niej procesja dokoła kościoła w czasie której, będziemy śpiewać litanię do Serca Bożego.

Jutro przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W środę wspomnienie – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera.

W czwartek wspomnienie – Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W kaplicy na Wełczy Suma Odpustowa o godz. 15.00. O. Kazimierz, karmelita z Zawoi Zakamienia. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian. W piątek ze względu na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Natomiast w kaplicy na Wełczy o godz. 16.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawione przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W ubiegły wtorek Ks. Abp. Marek Jędraszewski zamianował do naszej parafii nowego Ks. Prob. Janusza Kosowskiego z parafii Nawojowa Góra. Obejmie On funkcję proboszcza z dniem 1 lipca. Polecamy Go waszym modlitwą, o Boże błog. i opiekę patrona naszej parafii św. Klemensa.