OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.06.2018 r.

Dziś przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

We wtorek wspomnienie – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera.

W środę wspomnienie – św. Cyryla Aleksandryjskiego, bp. i doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie – św. Ireneusza, bp. i męczennika.

W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Natomiast w kaplicy na Wełczy o godz. 16.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawione przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

W sobotę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją dokoła kościoła.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

W środę Ks. Abp. Marek Jędraszewski wręczył Ks. Władysławowi nominację na Ks. proboszcza z dniem 1lipca do Kacwina. Msza św. pożegnalna będzie w czwartek o godz. 18.00. Na Nią zapraszamy jak najwięcej parafian i uczniów, szczególnie tych których uczył Ks. Władysław. Będziemy wtedy dziękować Ks. Władysławowi za jego pracę w naszej parafii i modlić się o Boże błog. dla Niego na nowej parafii.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

Przypominamy, że dziś przypada Odpust w Zawoi Górnej. Suma Odpustowa o godz. 11.00.

Ks. Aleksy, misjonarz z Boliwii, który w ubiegłą niedzielę zbierał ofiary na pomoc misjom pragnie podziękować wszystkim ofiarodawcom. Zebrał 9751 zł. i 25 gr. Wszystkim składa serdeczne „Bóg zapłać”.