OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.12.2017r.

4 Niedziela Adwentu, dn. 24. 12. 2017 r.

Dziś przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. są odprawiane o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i po południu wyjątkowo o godz. 14.00. Msza św. w kaplicy na Wełczy o godz. 10.00. Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 nie będzie. Wszyscy zasiadamy do stołu wigilijnego. Jest to święto rodzinne. Bierzmy opłatek do ręki z sercem przepełnionym miłością i przebaczeniem jeden drugiemu. Boża Dziecina przychodzi, aby nas pojednać ze Swoim Ojcem Niebieskim. O godz. 12.00 w nocy zostanie odprawiona Pasterka, w czasie której, razem z nami kolędy śpiewać będą członkowie zespołów regionalnych. Zwracamy się z prośbą do naszych parafian, którzy mają stroje regionalne, aby na Pasterkę przyszli w tych strojach. Po Pasterce w kościele, jak co roku, zespoły regionalne będą śpiewać kolędy. Zatrzymajmy się, aby wtedy posłuchać tych zespołów. W czasie Pasterki, jak w ubiegłych latach, składka będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

Jutro przypada U r o c z y s t o ś ć B o ż e g o N a r o d z e n i a. Msze św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7.30, 9.00, 11.00, w kaplicy na Wełczy o godz. 10.00. Po południu o godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

Przed kościołem są czasopisma katolickie i świece wigilijne. Zachęcamy do ich nabycia.