OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.06.2017r.

12 Niedziela Zwykła, dn. 25. 06. 2017 r.

Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Jutro wspomnienie – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera.

Od jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.

We wtorek wspomnienie – św. Cyryla Aleksandryjskiego, bp. i doktora Kościoła.

W środę wspomnienie – św. Ireneusza, bp. i męczennika.

W czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Natomiast w kaplicy na Wełczy o godz. 16.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie odprawione przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją dokoła kościoła.

W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć naszego rodaka O. Józefa, karmelitę pracującego na misjach w Afryce. Wygłosi On do nas kazania i składka na wszystkich Mszach św. będzie na pomoc misjom, gdzie pracuje.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać z Komunią św. chorych od kościoła w dół. Natomiast w sobotę od godz. 9.00 chorych od góry w kierunku kościoła.

W czwartek w związku z Uroczystością kancelaria parafialna nie będzie czynna.