OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.05.2019 r.

6 Niedziela Wielkanocna, dn. 26. 05. 2019 r.

Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Jutro wspomnienie – św. Augustyna z Canterbury, bp.

Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 uczniowie z klas VIII z całej parafii przyjmą Sakrament Bierzmowania. Uczniowie i świadkowie przychodzą do kościoła na godz. 17.10. Nabożeństwo majowe będzie odprawione wyjątkowo o godz. 17.30. Sakrament Bierzmowania udzieli Ks. Bp. Damian Muskus. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian, bo to jest uroczystość dla całej parafii.

W środę wspomnienie – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

W czwartek wspomnienie – św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika. W tym dniu uczniów z klas VII z całej parafii zapraszamy na spotkanie o godz. 17.00.

W piątek święto – Nawiedzenia NMP. W tym dniu po Mszy św. o godz. 18.00 zakończenie nabożeństw majowych z procesją dokoła kościoła.

W sobotę wspomnienie – św. Justyna, męczennika. Jest to I sobota miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny. Natomiast po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Nieustającego Różańca połączone z rozpoczęciem nabożeństw czerwcowych.
U nas nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną tj. o godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Do chorych z Komunią św. będziemy jeździć w przyszłym tygodniu tj. 7 i 8 czerwca.

Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na pokrycie kosztów renowacji i konserwacji ambony. Złożono 7.615 zł. 85 gr. oraz 6 Funtów angielskich i 3,50 euro. Wszystkim ofiarodawcom i tym którzy liczyli składamy gorące „Bóg zapłać”.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W dniu 1 czerwca organizowany jest wyjazd na Lednicę. Lednica 2000 to spotkanie dla młodzieży z całej Polski. Jest jeszcze 15 miejsc wolnych. Koszt wyjazdu to 120 zł. Zapisy możliwe w zakrystii.